آخرین اخبار بهروز

صفحه اصلی > درباره ما > پخش بین المللی بهروز 

در تیر ماه سال 78 صنایع غذایی بهروز بمنظور گسترش بازار خود و عبور از روشهای سنتی فروش (بازار عمده فروشی) سازمانی را تحت عنوان سازمان پخش بهروز تشکیل داد و هدف این سازمان را در جذب مشتریان بیشتر در سطح خرده فروشی و همچنین ارائه خدمات و سرویس دهی مطلوب نسبت به عرضه محصولات تولیدی خود قرارداد، پس از گذشت حدود یکسال شرکتهای تولید کنندة دیگری ابراز علاقه نمودند که محصولات تولیدی خود را از طریق سازمان پخش بهروز عرضه نمایند
بالاخره با توجه به گسترش محدودة فعالیت سازمان در سطح کشور و علی الخصوص در استان تهران و رشد سازمان و جذب نیروهای جدید و کارآمد و ارتقای تجهیزات و امکانات فروش و توزیع در فرودین ماه سال 80 شرکت بین المللی پخش بهروز نیک بمنظور فروش و توزیع محصولات غذایی و بهداشتی تشکیل گردید و معیارهای نظیر مشتری گرایی، نوآوری و نوگرایی را سرلوحة کار خود قرار داده و همواره با تکیه بر سرمایة اصلی خود منابع انسانی و جذب و آموزش پرسنل کارآمد در زمانی کوتاه تبدیل به یکی از موفق ترین و بزرگترین شبکه های فروش و توزیع کشور گردید و در حال حاضر عرضه کنندة گروهی از معتبرترین محصولات داخلی و خارجی در سطح کشور می باشد.


بيانيه مأموريت شركت پخش بين‏ المللي محصولات بهروز نيك
فلسفه

ما بر اين باوريم كه تكامل انسان , از ارزشمندترين هدف‏هاي تمدن است و بهداشت ، سلامتي و رفاه مي تواند بهترين شرايط را براي رشد و تقويت توانايي‏هاي انسان ، فراهم نمايد.
اين باور ، ما را به تلاش در تمامي فعاليت‏هايي كه به نوعي بهداشت ، سلامتي و رفاه جامعه را توسعه دهد ، پايبند مي سازد.
مشتريان و تأمين كنندگان
ما بر اين باوريم كه بيش از هر چيز , در برابر مشتريانمان مسؤوليم . خانوادة مشتريان ما شامل تمامي افراد يا سازمان‏هايي است كه به نوعي با ما ارتباط دارند .مصرف‏كنندگان نهايي كالاهايمان ، فروشگاه‏هاي محلي و زنجيره‏اي ، رستوران‏ها ،هتل‏ها ، تعاوني‏ها ، فروشگاه‏هاي مواد بهداشتي ، نمايندگي‏هايمان ، عمده‏فروشي‏ها ، توليدگنندگان مواد غذايي و بهداشتي و پيمانكارانمان ، همه و همه اعضاي اين خانواده بزرگ و موفق هستند .علاوه بر اين , كليه شركت‏هايي كه علاقه‏مند به دريافت خدمات بازاريابي و تبليغات ما باشند , ميتوانند به اين خانواده بپيوندند .
ما بعنوان پيوند دهندة خانواده ، نيازمند به حضور گرم و صميمي اعضاي اين خانواده در كنار يكديگر ميباشيم تا رفاه و شادابي , ارمغان ما براي مردم باشد . بدين منظور ما در شناخت نيازها ، از مشتريان جلو خواهيم بود . بي شك بهروزي اين خانواده  پيروزي ماست .

محصولات و خدمات
 خدمت اصلي ما , تلاش در رساندن بهترين محصولات به مصرف كنندگان با قيمت رقابتي مناسب و تحويل آن با احترام به صورت كاملاً  حرفه‏اي در سطح استاندارد هاي جهاني و جمع‏آوري و پردازش اطلاعات استراتژيك و سودمند بازار و ارائة خدمات مشاوره‏اي تبليغات و بازاريابي مي باشد . ما در راستاي رشد و تحول در كل صنعت بازاريابي و فروش , به دنبال كشف و توسعه فعاليتهاي نو و خلاقانه در اين عرصه مي باشيم .

بازارها
تجارت ما يك تجارت جهاني است با مشخصات و كيفيت جهاني .
ما با تمام توان مي كوشيم تا شركت پخش بين‏المللي محصولات بهروز نيك را در اين صحنه موفق كنيم .
ما بيشتر توجه خود را براي كسب تجربه هاي موفق , به ايران بزرگ معطوف مي نماييم ، اگرچه مي كوشيم هيچ گاه فرصتهاي جهاني را از دست ندهيم .
            * ايران بزرگ به مجموعة ايران و كشورهاي همساية آن در منطقه غرب آسيا اطلاق مي‏شود .

فن آوري
شركت پخش بين‏المللي محصولات بهروز نيك در چهار زمينه بازاريابي ، تبليغات ، فروش و توزيع فعاليت مي نمايد . در اين زمينه‏ها , مي‏كوشيم با كسب و توسعه مناسب ترين تكنولوژيها در زمينه حمل و نقل ، برنامه‏ريزي و كنترل , مالي و اداري و ... , به سطوح عالي خدماتي دست يابيم .
استفاده از فن‏آوري اطلاعات ( IT ) براي حركت به سوي تجارت الكترونيك ، سرلوحة فعاليت‏هاي ما در كسب و توسعة تكنولوژي روز مي باشد.
توجه به بقا ، رشد و سودآوري
ما ميزان سود خود را به گونه‏اي تنظيم مي‏نماييم كه در نهايت , رشد و حيات بلندمدت شركت تضمين شود . ما همواره به رشد مي‏انديشيم و باور داريم كه بدون رشد ، نمي توانيم موضع قدرت و رهبري را در بازار حفظ كنيم. بدين منظور از سودهايي كه در درازمدت به ضرر شركت بوده و موقعيت آن را به عنوان رهبر بازار به خطر مي اندازد ، جداً پرهيز مي نماييم .

مزيت رقابتي
چابكي و انعطاف‏پذيري ما در كشف تغييرات بازار و نيازمندي‏هاي مشتريان و توان‏مندي ما در تفسير و تحليل استراتژيك اين اطلاعات براي شركت و مشتريان و پاسخ‏گويي سريع و صحيح به اين تغييرات ، ويژگي ممتاز ما در مقايسه با رقباست .

مسئوليت اجتماعي
• معيار ما در انتخاب بهترين محصولات و ارائة بهترين خدمات ، نظر مردم است .
• از افتخارات ما اين است كه از پروژه‏هاي ارزشمند علمي و اجتماعي كه در راستاي فعاليت ماست حمايت مي‏نمايم . 
•  ما خود را به مشاركت در تقويت بنيان‏هاي اقتصادي جامعه و ايفاي نقش شهروندي به بهترين طريق ممكن ، موظف مي‏دانيم .

ارزشهاي بنيادين شركت پخش بين‏المللي محصولات بهروز نيك
برتري و رشد هميشگي

• ما با آموزش و يادگيري مداوم تلاش مي‏نماييم در محدودة فعاليت خود بهترين باشيم . و در اين راستا هيچ‏گاه به وضع موجود راضي نيستيم .
• ما عملكرد خود را با ديگر عملكردهاي داخل و خارج سازمان و استانداردهاي جهاني مقايسه نموده و سعي در بهبود مستمر آن مي‏نماييم .
خلاقيت و انعطاف پذيري
ما مي‏دانيم كه بازار و علايق مشتريان ما دائما در حال تغيير مي‏باشد و تنها راه كسب سهم بيشتر بازار ، داشتن انعطاف در پاسخ‏گويي به خواست مشتري مي‏باشد و اين ممكن نخواهد بود مگر با رشد خلاقيت ، نوآوري و كارآفريني درون سازماني و تحمل ريسك‏هاي ناشي از آن.

تجارت سالم
• ما رقابت سالم و عادلانه را باورداريم زيرا همگي از آن سودمند خواهيم شد.
• رقابت ما فقط بر اساس كيفيت برتر در ارائة خدمات  و كالاي ما مي باشد.
• ما در چهارچوب قانون و ارزش‏هاي اخلاقي فعاليت مي كنيم .
• ما در فعاليت‏هاي تجاري و برخورد با مشتري صادق هستيم و به آنان اطمينان داريم .
ارزشمندي كاركنان
ما سعي مي كنيم بهترين  افراد را استخدام نماييم و با ايجاد فضايي آكنده از صداقت ،نشاط و احترام و اعتماد متقابل فرصتي را براي تجلي بهترين عملكردها و شكوفايي استعدادهاي نهفتة كاركنان فراهم‏نماييم
اعتبار و ارزش نزد جامعه
اعتبار و ارزش ما در جامعه ناشي از تلاش خستگي ناپذير و توجه ما به سلامت ، بهداشت و رفاه جامعه و ايفاي وظايف شهروندي مي باشد .
وجهة اجتماعي ما به گونه‏اي خواهد بود كه مشتريان و كاركنانمان از داشتن روابط تجارتي و كاري با ما ، افتخار كنند.
موفقيت‏هاي هميشگي ما در نتيجه تلاش تك تك ما در زنده نگاه داشتن اين ارزش‏ها و اهداف در كار روزانه و تصميم‏هايي است كه مي‏گيريم .
خط مشي هاي كاري در شركت پخش بين‏المللي محصولات بهروز نيك

نيروي انساني
• ما به همه افراد احترام مي گذاريم و معتقديم كه همه افراد ذاتاً تمايل دارند كه با تمامي توان خود ، در كار مشاركت نمايند.
• ما به افراد كمك مي كنيم تا به آرزوهاي بزرگ و اهداف مبارزه طلبانة خود ، جامه عمل بپوشانند
• هرگونه تبعيض بواسط نژاد ، رنگ ،مذهب ، جنسيت ، سن و مليت در شركت پخش بين‏المللي محصولات بهروز نيك ممنوع است 
• به عنوان حداقل ممكن ، ما كليه قواعد و موازين مربوط به ميزان دستمزد و ساعت كار روزانه ، اضافه كار و حداكثر ساعت كاري را رعايت مي كنيم .
• شركت از كاركناني كه توانايي و خلاقيت‏هاي خودشان را افزايش مي دهند به نحو شايسته‏اي قدرداني خواهد كرد.

تجارت
• ما معتقد به رقابت منصفانه و تجارت سالم هستيم چرا كه همه از بازار آزاد و سالم سود مي‏جوييم . سر سختانه بر مرغوبيت و شايستگي محصولات و خدماتمان پافشاري مي كنيم و در عين حال هيچ تلاشي براي تحت فشار قرار دادن و محدود كردن بازار انجام نمي دهيم.
• كاركنان شركت پخش بين‏المللي محصولات بهروز نيك موظفند كه در تمامي دنيا ، حدود و قوانين ملي و بين‏المللي و همچنين سياست‏هاي كاري شركت را در انجام امور در نظر داشته و رعايت كنند.همچنين شركت محصولات بهروز نيك انتظار دارد تمامي كارمندانش قوانين و سياستهاي روز شركت را بشناسند و صادقانه به آنها عمل كنند.
• تمامي گزارش‏هاي رسمي شركت , بايستي صحيح ، صادقانه , كامل و بدون هيچ‏گونه محدوديت يا سازشكاري باشد
• روشهاي جمع آوري اطلاعات در شركت پخش بين‏المللي محصولات بهروز نيك فقط روشهاي محدود به قوانين و اخلاق تجاري مي باشد و شركت از  هرگونه اطلاعات جمع‏آوري‏شده به روش‏هاي غيرقانوني و غيراخلاقي به‏شدت پرهيز مي‏نمايد
• اطلاعات محرمانه‏اي كه به هر طريق در اختيار شركت پخش بين‏المللي محصولات بهروز نيك قرار مي‏گيرد ، تحت هر شرايطي محرمانه تلقي خواهد شد.
• يكي از اصول بنيادين اجرايي شركت ، صداقت است . تبليغات اغواگرانه و آگهي‏هاي بازرگاني ناصحيح پذيرفته نيستند . ما نسبت به مصرف‏كنندگان و مشتريان خود متعهديم و علاقه‏منديم وفاداري ايشان را به خود حفظ كنيم.

نوآوري و كيفيت
• ما معتقديم كه بدعت و نوآوري ، سنگ بناي موفقيت ؛ و كيفيت در كارها ضامن بقاي شركت است .
• ما چيزي را به‏عنوان پيش‏فرض و سنت تغيير ناپذير در كار نمي شناسيم . براي پيروزي در بازار رقابت ، روش‏هاي جديدي را ابداع مي كنيم و مديرانمان را موظف مي‏دانيم كه به نظرات و پيشنهادات نوآورانه احترام گذاشته و بستر مناسب را براي توسعة خلاقيت و نوآوري و كارآفريني درون سازماني ، فراهم نما يند .
• ما بر اين باوريم كه وظيفه تك تك افراد است كه مستمراً به فكر پيشرفت خود و ديگران باشند. در اين راستا ، هم از پيروزي‏هايمان مي آموزيم و هم از شكست‏هايمان .